UpShifter Výber: TOP 5 Kompaktov ktoré kúpiť v Q3 2022

2.Mazda 3

Mazda 3

Je to Japonec, znovu, a musí byť, pretože aktuálna Mazda 3 je skvelé auto!

Všetko to začína nádherným, tajomným no elegantným dizajnom. Pokračuje prémiovo kvalitným interiérom s elegantnými líniami a stredovým displejom vykúkajúcim z prístrojovej dosky ako vychádzajúce slnko v Japonsku.

Interiér Mazdy 3 je prostredie príjemných materiálov, ticha, krásy, citeľnej kvality zhotovenia a rozumu. Rozumu vďaka ovládaniu stredového displeja ako iDrive na BMW, čo je skutočne veľká, extrémne príjemná a praktická vec.

Jazda na Mazde 3 o vás hovorí dobré veci, ste čistotný, usporiadaný a cítite sa v nej príjemne.

A keď sa jedná o zážitok z jazdy, prichádza na slovo Mazďácke „Jinba Ittai“ s krásne taživým riadením v spojení so šoférsky pevnejším chrakterom podvozka, nízkym posedom a skvelou odozvou cez sedadlá aj volant. A užijete si ho ešte viac, ak si k Mazde 3 zvolíte 6 stupňový manuál s krátkymi dráhami a krásne mechanickým pocitom z radenia.

Je to Mazda, takže sú tu k dispozícii benzínové motory SkyActiv. Tie začínajú od 122 koní. cez 150, vrcholiac pri špecialite SkyActiv-X so 186 koňmi. Tento motor je špeciálny, pretože jednoducho povedané je to benzínový motor jazdiaci na princípe dieselového, takže aj čísla spotreby sú podobne nízke. Ako dodatok je možné si k autu zvoliť buď pohon prednej nápravy alebo AWD, ktorý prináša do auta viac-prvkové zavesenie zadnej nápravy.

A čo je na Mazde najlepšie? Dostanete prémiovo pocitové auto na každý deň ešte za peniaze neprémiového, keďže „VYFULLOVANA“ vyjde Mazda 3 len na niečo cez 37 000€. Mazda však mieri do prémie, a tam pôjdu aj ceny, nakoniec. Treba ju preto kúpiť, kým je extra výhodná.

Related posts