Hyundai i30N Drive-N je nová LIMITKA!

Ale v skutočnosti je táto limitka iba o dizajne, žiadne úpravy motora či podvozku.

Hyundai i30N dostáva novú limitovanú edíciu. Jej meno je Drive-N, a je to len čisto dizajnová záležitosť, čo je trochu škoda. Počet vyrobených kusov bude 800 áut. V čom sa teda líši?

Zvonku ju bude možno rozpoznať podľa 19 palcových matných bronzových diskov kolies. Bronzové dekorácie pokračujú aj v miestach nad prahmi auta. Auto bude tiež disponovať označením súradníc vývojového strediska N modelov, ktoré je na Nürburgringu, ktorý slúži na účely vývoja vozidiel Hyundai od roku 2011.

Interiér každého auta je označený plaketou s poradím vyrobeného auta. Namiesto kože na volante bude alcantara s červeným prešívaním, rovnako bude takto obalená radiaca páka, ručná brzda aj lakťová opierka. Nový je aj vzor poťahu sedadiel aj rozlišujúcim prvkom budú aj červené bezpečnostné pásy.

Limitovaná edícia bude dostupná vo dvoch farbách, a to Biela alebo Čierna perleť. Ceny tejto limitovanej edície zatiaľ zverejnené neboli.

Ako je spomenuté vyššie, žiadne iné podstatné zmeny sa nekonajú. Pod kapotou bude 2.0l štvorvalec turbo s výkonom 280 koní a 8 stupňovým automatom DCT s mokrými spojkami.

Foto: Hyundai

Related posts