Rexton za 34 990€? Iné rodinné SUV nemá zmysel!

Rozhodujete sa pre Vaše nové rodinné auto. Tak čo, Kodiaqa či SantaFe alebo že by Highlander Hybrid? Nie, Nie a Nie, ani jedno. Nová ponuka obrovského rodinného SUV Rexton na našom trhu nemá obdoby.

Rexton je o kategóriu väčšie SUV ako Škoda, Hyundai či Highlander. Jeho nová verzia CLUB na našom trhu štartuje už od 34 990€! Toto je peniaz, za ktorý si zvyčajne kúpite aj o dve kategórie menšie SUV typu Škoda Karoq, Hyundai Tucson, alebo Kodiaq v základnej výbave!

Rexton vám za tieto peniaze toho pritom ponúka OVEĽA viac. Tak napríklad batožinový priestor v základnom usporiadaní? 1051 litrov! Po sklopení zadných sedadiel až 2000 litrov! Za sebou potiahne až 3 tonový príves!

Už v štandarde dostanete skvelo svietiace FullLED svetlomety, 8 stupňový automat a 202 koňový diesel, veľmi kvalitné parkovacie kamery aj s 360 stupňovým pohľadom a multimediálny systém s Apple CarPlay/Android Auto.

Za príplatok 1790€ dostanete aj pohon všetkých kolies s redukciou aj elektronicky uzatváraným diferenciálom, ktorý autu dodáva dominantné terénne schopnosti, ako sme sami zistili v teste.

Naviac auto stojí na rámovej konštrukcii, takže je veľmi bezpečné a využíva najlepšiu kombináciu zavesenia kolies, ktorá mu dodáva aj skvelé vlastnosti na ceste!

Je to skvelé auto, na ktorom sme nenašli chyby, ba naopak, očarilo ponúkanou kvalitou za danú cenu. A teraz je ešte výhodnejšie, je to ponuka, ktorá sa jednoducho neodmieta. Ak zháňate poriadne rodinné vozidlo pre všetky situácie, ani neváhajte, berte Rexton Club.

Related posts