Jasne jasne BMW fanboys, ukradli vám špeciálny zadný náhon, takže s ním nemožno driftovať a nepôsobí na papieri tak špeciálne ako predtým. Za mňa však musím povedať, že v tajomných predstavách som chcel, aby BMW spravilo predokolku už dlho, hlavne hot-hatch s čisto predným náhonom, a oni to spravili!
BMW 128ti je skvelé, je to viac GT, takže nie tak zamerané ako Mégane RS Trophy, Civic Type R alebo i30 N Performance, avšak 128ti je tým pádom skôr konkurent Golfu GTI, ako skvelý hot-hatch aj na každý deň. Nie je prehnane tvrdý, ako Golf, je podobne tichý no čo treba podotknúť, jazdne je zábavnejší!
No aj klasická 1-Series je skvelá. Stále dostanete kvalitný interiér BMW s ovládačom iDrive, precízne tuhé riadenie, športový posed a skvelé nastavenie podvozku.
Osobne sa mi páči aj dizajn, predná maska vyzerjúca milo, ako Rex z Toy Story, kým zadné svetlá sú typické ostré BMW.
Priemerná Spotreba (ZIMA): 7.8l/100km Dojazd (ZIMA): 855 kilometrov (viac…)
Priemerná Spotreba (ZIMA): 8.6l/100km Dojazd (ZIMA): 720km (viac…)
Priemerná spotreba (ZIMA): 6.4l/100km Dojazd: 796 kilometrov (viac…)
Priemerná Spotreba (ZIMA): 7.0l/100km Dojazd: 785 kilometrov (viac…)
Priemerná Spotreba (ZIMA): 22.2 kWh/100km Reálny Dojazd (ZIMA): 351 kilometrov (viac…)
ÚVOD Ponuka značky LEAPMOTOR sa na Slovensku teraz rozrastá o dve nové verzia modelu C10.…