Monopost F1 RedBull Racing si dnes zajazdí po Bratislave!!!

Po vydaní videa, v ktorom si monopost RedBull prešiel po ikone Prahy, Karlovom moste, to vyzerá že monopost sa chce previezť aj v našom hlavnom meste. Na Instagrame Red Bull Slovensko na Instagrame: „🤫 … #redbullracing #vamdavakridla“ sa zjavilo video, z haly v ktorej je zaparkovaný kamión RedBull spoločne s dvoma monopostmi (pravdepodobne model RB20), okolo ktorých pobehujú mechanici a pripravujú ich.

Lokality a časy

Aby sa Formula 1 zjavila na Slovensku, to je obdoba skutočne významnej návštevy. To, kde monoposty budú jazdiť sa už vďaka stránke Dopravného Podniku Bratislava (Krátkodobé obmedzenie premávky na Mlynských nivách a Starom moste (DNES 10:00 – 14:00) • imhd.sk Bratislava), ktorý v dnešný deň eviduje krátkodobú odstávku premávky na dvoch lokalitách, z dôvodu natáčania filmu vie. A o slovenský seriál nepôjde, to nám verte.

Prvou je nová autobusová stanica Mlynské Nivy (medzi 10:00 -12:00), druhou odstavenou lokalitou je električkový Starý most (medzi 12:00 – 14:00).

Ak teda nemáte dnes od 10:00 do 14:00 niečo na robote. Odporúčame spomenuté miesta navštíviť, pretože vidieť monopost F1 naživo v uliciach nášho hlavného mesta je situácia, ktorá sa môže udiať raz za život.

Nás veľmi mrzí, že si tento zážitok neužijeme, pretože v rámci prvých jázd na novej Škode Enyaq ideme prevetrať jej reálny dojazd. Každopádne, kto sa na monoposty pôjde pozrieť, bude mať hneď úžasný deň! Aj keď RedBull by si možno do filmu prial prázdne ulice…

Related posts