Castle to Castle je výsledok nedávneho natáčania RedBull Racing v našich končinách!

Toto skvostné video v krátkosti ukazuje všetko krásne v našich bratských krajinách v hlavnej úlohe s monopostom RB7 a Davidom Coulthhard-om. Zaručené zimomriavky…

Pred nejakým časom zavítal RedBull Racing po niekoľkých rokoch zase veľkolepo aj do nášho hlavného mesta. V tom čase sa samozrejme nevedelo, čo tu robia, čo z toho vznikne.

Čas ubehol sťa voda v potoku a RedBull vydal celkový výtvor ich krátkeho pôsobenia v Česku a na Slovensku. Finálne dielo má názov Czech & Slovak Road Trip: From Castle to Castle.

V tomto 7 minútovom videu uvidí človek krásy Prahy, Moravy, no najmä Nášho Slovenska v ktorom sa uskutoční aj akrobatický kúsok s lietadlom pilotovaným majstrom sveta v akrobatickom lietaní, ktorým je Martin Šonka. Okrem toho sa RB7 zastaví v typickej slovenskej dedine pre účely navigácie. Cesta je ukončená kde inde, ako v našej krásnej Holubici na Dunaji, Bratislave, kde David ukončí túto púť na Bratislavskom hrade.

Celá cesta je perfektne spracovaná s nádhernými zábermi, vytvárajúcimi pocit hrdosti a zimomriavky na koži každého Slováka. Veď presvedčte sa sami, celé video nájdete na: Red Bull Racing F1 road trip Českom a Slovenskom – info

Related posts