Castle to Castle je výsledok nedávneho natáčania RedBull Racing v našich končinách!

Toto skvostné video v krátkosti ukazuje všetko krásne v našich bratských krajinách v hlavnej úlohe s monopostom RB7 a Davidom Coulthhard-om. Zaručené zimomriavky…

Pred nejakým časom zavítal RedBull Racing po niekoľkých rokoch zase veľkolepo aj do nášho hlavného mesta. V tom čase sa samozrejme nevedelo, čo tu robia, čo z toho vznikne.

Čas ubehol sťa voda v potoku a RedBull vydal celkový výtvor ich krátkeho pôsobenia v Česku a na Slovensku. Finálne dielo má názov Czech & Slovak Road Trip: From Castle to Castle.

V tomto 7 minútovom videu uvidí človek krásy Prahy, Moravy, no najmä Nášho Slovenska v ktorom sa uskutoční aj akrobatický kúsok s lietadlom pilotovaným majstrom sveta v akrobatickom lietaní, ktorým je Martin Šonka. Okrem toho sa RB7 zastaví v typickej slovenskej dedine pre účely navigácie. Cesta je ukončená kde inde, ako v našej krásnej Holubici na Dunaji, Bratislave, kde David ukončí túto púť na Bratislavskom hrade.

Celá cesta je perfektne spracovaná s nádhernými zábermi, vytvárajúcimi pocit hrdosti a zimomriavky na koži každého Slováka. Veď presvedčte sa sami, celé video nájdete na: Red Bull Racing F1 road trip Českom a Slovenskom – info

Related posts

One Thought to “Castle to Castle je výsledok nedávneho natáčania RedBull Racing v našich končinách!”

 1. I don’t know if It’s just me or if everybody else experiencing issues with your blog.

  It appears as though some of the
  text in your content are running off
  the screen. Can someone else please comment and let me
  know if this is happening to them too?
  This could be a problem with my
  internet browser because I’ve had this happen before.

  Many thanks

Leave a Comment